fbpx

Pokój dla pierwszoklasistki


Pokój dla dziewczynki to wyzwanie dla projektanta wnętrz, bowiem pokój dziecięcy musi być przede wszystkim funkcjonalny. Trzeba zaprojektować pomieszczenie tak, by była w nim zarówno strefa do zabawy, nauki, jak i odpoczynku. Do tego zaaranżowane wnętrze musi być przytulne. Postawiliśmy więc na biel i róż, ale nie tylko… Sami zobaczcie nasz najnowszy projekt – pokój dla pierwszoklasistki!

 

 

Pokój dla pierwszoklasistki – wskazówki klienta:


  • połączenie różu i bieli
  • dziewczęca tapeta
  • toaletka
  • drabinka gimnastyczna
  • wiszący fotel
  • duże biurko
  • dobre oświetlenie

 

pokój dla dziewczynki

 

Pokój dla pierwszoklasistki – rzut projektu:


Ze względu na skomplikowany kształt pomieszczenia, wykorzystaliśmy każdą z wnęk dla innej funkcji pokoju, uwzględniając przy tym życzenia naszych Klientów. Mamy tu więc strefę do nauki z szafkami i dużym biurkiem wykonanym na wymiar, strefę spania i odpoczynku z łóżkiem i znajdującym się obok wiszącym fotelem oraz strefę aktywności, gdzie zaprojektowaliśmy drabinkę gimnastyczną i małą toaletkę – marzenie małej właścicielki pokoju. Pomysły Klientów są dla nas motorem napędowym!

 

 

Pokój dla pierwszoklasistki – lista elementów użytych w projekcie:


 

farba ścienna -> LINK
farba sufitowa -> LINK
farba tablicowa -> LINK
tapeta -> LINK
łóżko -> LINK
huśtawka -> LINK
drabinka -> LINK
toaletka -> LINK
lustra -> LINK
stolik -> LINK
krzesło-> LINK
pufa -> LINK
dywan-> LINK
lampa biurkowa -> LINK
lampa nocna-> LINK
kwadratowe panele tapicerowane -> LINK
trójkątne panele tapicerowane-> LINK

 

Pokój dla pierwszoklasistki – opis projektu:


Strefę sypialnianą tworzy wygodne, białe łóżko z pojemnikiem na pościel, za którym umieściliśmy ścienne panele tapicerowane w pasujących do tego wnętrza kolorach. Jednocześnie wyznaczają one granice tej strefy.

pokoj dla dziewczynki

 

Ciekawym elementem aranżacji wnętrza w tym pomieszczeniu jest sufit z szerokim odcięciem na ścianie. Został pomalowany różową farbą tak, aby wnętrze stało się ciekawsze. Dzięki temu, przy dużej powierzchni białych ścian, pokój dla dziewczynki jest jaśniejszy, a jednocześnie nie jest cały biały. Delikatna tapeta z kwiatami na jasnym tle świetnie wpasowała się w wystrój tego pomieszczenia, delikatnie je dopełniając, a nie przytłaczając.

 

Dalej jest strefa dzienna – do nauki, zabawy, ćwiczeń i spędzania czasu z przyjaciółmi. Znajdziemy tu biurko z szafkami i półką, na której można umieścić książki i zabawki. Obok zawisł wiszący fotel, w którym dziecko może się zrelaksować po lekcjach.

pokoj dziewczecy

 

Naprzeciwko mamy strefę aktywności z białą drabinką gimnastyczną… na czarny tle. To jedyne miejsce w tym pokoju dziewczęcym, gdzie zastosowaliśmy kolor czarny w postaci farby tablicowej. Chcieliśmy wprowadzić w ten słodki świat różu trochę dojrzałości. Obok znalazło się także miejsce na szafę i małą toaletkę ze ścianą wykonaną z luster. I w taki oto sposób powstał idealny pokój dla dziewczynki. Radość naszej małej Klientki jest najlepszą recenzją tego projektu.

pokoj dla dziewczynki

 

 

pokój dla dziewczynki

 

Inne nasze projekty znajdziecie w galerii -> wnetrzewdomu.pl/galeria-projektow/pokoj-dzieciecy/

 

 

Masz pytania? Napisz do nas:


 

Korzystając z formularza akceptujesz warunki Regulaminu Serwisu Internetowego oraz Politykę Prywatności


SZYBKI KONTAKT
close slider

Korzystając z formularza akceptujesz warunki Regulaminu Serwisu Internetowego oraz Politykę Prywatności
(pole wymagane)

polityce prywatności.

0